Weather Watcher

Weather Watcher dla Pocket PC

Stacja meteorologiczna w kieszeni

Weather Watcher Mobile to aplikacja przedstawiająca warunki meteorologiczne w wybranym mieście na świecie. Informacje są bardzo szczegółowe, a program darmowy.Weather Watcher Mobile informuje o temperaturze panującej w danym mieście, stopniu... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prognoza na cały tydzień
  • 77000 miast do wyboru

Wady

  • Niska jakość map

Doskonały
9

Weather Watcher Mobile to aplikacja przedstawiająca warunki meteorologiczne w wybranym mieście na świecie. Informacje są bardzo szczegółowe, a program darmowy.

Weather Watcher Mobile informuje o temperaturze panującej w danym mieście, stopniu zachmurzenia, wilgotności powietrza oraz widoczności. Dodatkowo można dowiedzieć się o prędkości i kierunku wiatru, poziomie promieniowania ultrafioletowego oraz o ciśnieniu atmosferycznym. Dostępna jest również prognoza pogody na noc oraz następny dzień.

Istnieje możliwość uzyskania szczegółowej prognozy na cały tydzień lub wykresu jej ewolucji w odstępach godzinnych. Weather Watcher Mobile oferuje również mapy, lecz nie są one zbyt użyteczne, ani dokładne. Przed pierwszym uruchomieniem należy pamiętać o zmianie domyślnych ustawień na metryczny system miar i wag, w przeciwnym razie odczyt ukaże się w milach i stopniach Fahrenheita.

Program sprawuje się bez zarzutu, a jego prognozy są trafne. Jeśli nie wiesz na kiedy zaplanować wycieczkę w plener, skorzystaj z Weather Watcher Mobile.

Najczęściej pobierane Internet i sieci na pocketpc

Weather Watcher

Download

Weather Watcher 1.0.17

Opinie użytkowników o Weather Watcher

Sponsorowany×